wtorek, 30 czerwca 2015

Warsaw Fashion Street - Plus Size na wybiegu !

Jeżeli kiedy kolwiek miałaś wątpliwości że pokazy mody nie powinny być tylko dla modelek z rozmiarem 0, miałaś rację! Pokaz mody powinien być dla każdej z nas nie zależnie od wieku i wagi.
Kiedy dostałam zlecenie na pokaz mody dla Kody Mody na Warsaw Fashion Street, bez zastanowienia się zgodziłam, tym bardziej że uczyć nas choreografii miała sama Katarzyna Sokołowska, która cenię i uwielbiam!

14 modelek z mojej agencji Nobodys Perfect wystąpiło tego dnia w pokazie, każda inna, każda wyjątkowa, poza wagą nie roźniłysmy się niczym od modelek 0. Słyszałam opinie ze poszłyśmy równie perfekcyjnie jak pozostałe modelki!

Mimo ogromnego stresu i upału jaki nam towarzyszył tego dnia, doskonale sobie poradzilysmy. To była jedna z najdłuższych scen jakie moje oczy widziały, wiec stres był ogromny.
Sam pokaz trwa kilka minut, głośna muzyka szybkie tempo, gromkie brawa, to tylko połowa sukcesu, najtrudniejsze przygotowania są za kulisami na tkz backstagu.
To tam od rana trwają prace wielu ludzi, makijaż fryzura, stylizacje, nauka chodzenia


Kiedy po kilku godzinach wyczekiwania dostajemy cynk ze nasza kolej, szybko wyskakujemy na scenę i mamy swoje 5 minut aby zaprezentować się jak najlepiej i przy okazji nie przewrócić się :)
A wszystkie kamery i aparaty są skierowane na nas.
To uczucie kiedy schodzisz ze sceny jest nie do opisania, emocje, uczucie spełnienia i ogromna energia! MYŚLĘ ŻE wybieg to kawał ciężkiej pracy i chylę czoła przed wszystkimi profesjonalnymi modelkami! Sama wiem po tym doświadczeniu, że dużo pracy przede mną, ale ja uwielbiam wyzwania i chcę dążyć  do własnych marzeń, dlatego tak kocham to co robię ♡
Modeling to wielka przyjemność i pasja.
W której odnajduje się jak ryba w wodzie.


1 komentarz: